Mieszkanie pod klucz

Mieszkania pod klucz krok po kroku

Mieszkania pod klucz to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy nie tylko na oszczędności czasu, ale również na profesjonalnej aranżacji owocującej lepszą jakością codziennego życia. W ZAPP Aranżacje droga do Twojego wymarzonego mieszkania pod klucz jest prosta i przyjemna dzięki odpowiedniemu przygotowaniu przed rozpoczęciem prac. A co najważniejsze, efekt końcowy zawsze zgodny jest z ustalonym budżetem. Dzisiaj chcielibyśmy zaprosić Cię do świata ZAPP. Opowiemy o naszej wyceniarce – narzędziu pozwalającym na dokładne określenie kosztów wykończenia Twojej nieruchomości. Przybliżymy Ci również każdy z trzech kroków do gotowego mieszkania.

Ile kosztuje wykończenie mieszkania na wymiar?

Mieszkania pod klucz budzą często obawy ze względu na wizję wysokich kosztów i nieplanowanych wydatków. W ZAPP Aranżacje nie ma miejsca na niespodzianki. Dobrze wiemy, jak ważne jest określenie budżetu wykończenia mieszkania pod klucz przed planowanymi pracami. Współpracując z nami, masz pewność, że całościowy koszt realizacji niczym Cię nie zaskoczy, zarówno w trakcie, jak i finalnie. A to wszystko dzięki wyceniarce ZAPP dostępnej na naszej stronie. Wyceniarkę przygotowaliśmy na podstawie zrealizowanych przez nas dotychczas projektów. Podając metraż mieszkania oraz kilka dodatkowych informacji jak ilość poziomów mieszkania czy łazienek, bez zobowiązań możesz wykonać samodzielną wycenę. Określenie budżetu planowanych prac daje Ci u nas gwarancję niezmienności ceny i pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z finansowym planem.

Mieszkanie pod klucz - funkcjonalny salon

Mieszkania pod klucz – od wizji do rzeczywistości

W ZAPP wiemy, jak ważne jest, aby przestrzeń, w której żyjemy, odzwierciedlała nas samych. To nie tylko miejsce do spania czy gotowania, to przecież nasz własny kawałek świata! Współpraca z nami to prosty i zorganizowany proces, dzięki któremu w trzech krokach jesteśmy w stanie zmienić Twoją wizję idealnego wnętrza w rzeczywistość. Na początek umawiamy się z Tobą na wstępne spotkanie, w czasie którego omawiamy budżet i zakres prac dostosowanych do Twojej nieruchomości. Dokonujemy szacunkowej wyceny lub rozmawiamy o tej, którą wykonałeś/aś wcześniej przy pomocy naszej wyceniarki. Możesz również do nas zadzwonić lub napisać maila przedstawiając swój pomysł na mieszkania pod klucz. Przygotujemy dla Ciebie wówczas darmową, indywidualną ofertę jeszcze przed spotkaniem. Co więcej, spotykając się w naszym showroomie, masz możliwość zobaczenia na żywo wielu materiałów wykończeniowych oraz przykładowych aranżacji łazienek.

Spotkanie z architektem

Gdy zdecydujesz się na współpracę z nami, przydzielimy Ci wybranego architekta, który będzie prowadził projekt i trzymał rękę na pulsie podczas całego procesu. Nasi architekci szkolą się na bieżąco z materiałowych nowości czołowych producentów, dzięki czemu nasza oferta jest zawsze aktualna. Drugim etapem naszej współpracy będzie Twoje spotkanie z architektem. Podczas trzygodzinnej rozmowy omówicie wszystkie Twoje potrzeby i pomysły. Wybierzecie rozwiązania i materiały, które najlepiej sprawdzą się w Twoim wnętrzu. Co istotne, od ponad dziesięciu lat współpracujemy z producentami materiałów wykończeniowych. Dzięki hurtowym zamówieniom oferujemy lepsze warunki niż sklepy stacjonarne. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy materiały niedostępne w handlu detalicznym. W bibliotece polecanych materiałów mamy ponad 10 tysięcy pozycji. Nasi architekci pomogą Ci w łatwym wyborze i dopasują odpowiednie elementy do Twoich potrzeb.

Mieszkanie pod klucz - salon z aneksem

Następnie przygotujemy projekt Twojego mieszkania pod klucz. W tym momencie możemy wprowadzić zmiany, aby jeszcze lepiej dopasować się do Twoich potrzeb. Po wstępnej akceptacji rozwiązań i wyceny wykonamy inwentaryzację nieruchomości. Upewnimy się, że wszelkie przyjęte rozwiązania są możliwe do wykonania. Wtedy dopracujemy ostateczny projekt. Jeśli zarówno projekt, jak i wycena będą zgodne z Twoimi oczekiwaniami, podpiszemy umowę na wykończenie Twojego mieszkania pod klucz. Od tego momentu nie angażujemy już Ciebie i Twojego czasu. My działamy, a Ty zajmujesz się innymi sprawami.

Realizacja Twojego mieszkania pod klucz

Nadchodzi czas na rozpoczęcie trzeciego, ostatniego już etapu w drodze do wykończenia Twojego mieszkania pod klucz. Zajmujemy się zamówieniami wszystkich materiałów, zwracając szczególną uwagę na logistykę i terminowość. Realizujemy projekt i przekształcamy go w rzeczywistość. Jeśli chcesz podejrzeć pracę i jej postępy w toku, możesz nas oczywiście odwiedzić. A w sytuacji, gdy masz na głowie ważniejsze sprawy lub wypoczywasz właśnie na wakacjach, spotkamy się dopiero przy odbiorze mieszkania. Przed zaprezentowaniem efektu końcowego, dokładnie sprzątamy mieszkanie po wszystkich pracach.

Mieszkanie pod klucz na wynajem

W ZAPP Aranżacje posiadamy również ofertę inwestycyjną. Nieruchomości to obecnie jedna z najbardziej opłacalnych form inwestycji. Dzięki atrakcyjnej i funkcjonalnej aranżacji ich wartość może wzrosnąć jeszcze bardziej. Wykończenie mieszkania pod klucz na wynajem to również idealna droga ku temu, by wyróżnić się na rynku pełnym ofert i zainteresować potencjalnego najemcę. W ZAPP przygotowujemy lokale ze stanu deweloperskiego na gotowe pod wynajem. Przy procesie wykończenia współpracujemy z Tobą lub Twoją firmą zarządzającą wynajmem. Dopasujemy indywidualny standard wykończenia do inwestycji i lokalizacji, tak aby optymalnie wykorzystać walory każdego lokalu. Urządzimy mieszkanie, wyposażymy w meble ruchome i zabudowy oraz sprzęt AGD. Dostarczymy również zastawę stołową i sztućce. Po zakończeniu naszych prac, nieruchomość jest gotowa do wynajmu. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów Twoje mieszkania pod klucz zapewnią Ci stałe źródło dochodu przez wiele lat i nie będą wymagać kosztownych remontów.

Mieszkanie pod klucz - kawalerka

Zawsze na czas

Współpraca z nami to gwarancja terminowości i założeń budżetowych. Jeżeli zależy Ci na tym, aby nasza ekipa rozpoczęła wykończenie Twojego mieszkania od razu po odebraniu kluczy, odezwij się do nas kilka miesięcy przed planowanym terminem odbioru. Dzięki temu będziemy mieli czas na omówienie wszystkich niezbędnych kwestii i dopracujemy projekt w najmniejszym szczególe. Twoje mieszkanie będzie wówczas gotowe do zamieszkania dużo szybciej.

Dlaczego warto?

Doświadczony architekt odpowiedzialny za aranżację i wykończenie mieszkania to osoba na wagę złota. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Jako architekci tworzymy przestrzenie, które odzwierciedlają osobowość klienta. Twoje mieszkania pod klucz staną się wyjątkowe i zostaną dostosowane zarówno do Twoich upodobań, jak i ogólnego stylu życia. Profesjonalnie rozplanowana przestrzeń przyczyni się do jakości i przyjemności codziennego użytkowania.

Zaangażowanie architekta do urządzenia mieszkania pod klucz to inwestycja w przyszłość Twojej nieruchomości. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam. Czekamy na Ciebie.