logo

PL/EN

O nas

MISJA / JAK DZIAŁAMY / NASZ ZESPÓŁ

arrow

MISJA

Dostarczanie kompleksowej usługi z zakresu wykończenia i aranżacji mieszkań/domów/apartamentów.

ZAPP Architekci to wstęp, a zarazem ważny krok, który doprowadził nas do miejsca, w którym obecnie się znajdujemy.

ZAPP aranżacje to naturalny rozwój, który pozwolił nam przejść od projektowania wnętrz do planowania, zarządzania i realizacji projektów.

Naszym założeniem jest dostarczenie Klientowi kompleksowej usługi, która zdejmie z niego “problem” jakim okazuje się wykończenie wnętrza mieszkania i pozwoli mu spokojnie myśleć o urządzeniu oraz innych etapach, które też są ważne.

Przyszły mieszkaniec patrzy na to zupełnie inaczej, nie ma pojęcia ile czynników składa się na końcowy efekt – nasze doświadczenie i lata praktyki pozwalają na większą swobodę przy planowaniu budżetu. Zależy nam na praktycznym podejściu, ale też satysfakcji, którą osiąga się po otrzymaniu gotowego projektu.

Dostarczamy kompleksową usługę z zakresu wykończenia i aranżacji wnętrz mieszkań, domów oraz apartamentów. Zapraszam!

ceo

Adam Grzeszczak

Współwłaściciel marki
ZAPP Aranżacje

ARANŻACJE WNĘTRZ GDAŃSK POCZĄTEK:

Nasza historia zaczęła nabierać kolorów jesienią 2009 roku. Kto za tym stał? Bartosz Borowski, Adam Grzeszczak i Jakub Góralski – znaliśmy się, współpracowaliśmy, chcieliśmy zrobić coś wspólnie. Każdy z nas legitymował się już wówczas kilku bądź kilkunastoletnim doświadczeniem w swojej specjalizacji.

Bartek – budownictwo wielorodzinne, Adam – budownictwo komercyjne, Kuba – wdrażanie systemów BIM.

Połączenie różnorodne, ale jak się okazało idealnie kooperujące. Z doświadczenia i wiedzy powstało biuro projektowe w Gdańsku ZAPP Architekci. Na pewno zastanawiacie się nad genezą nazwy. Inspiracją był Frank Zappa, wielka i charakterystyczna osobowość, która na każdego z nas wywarła spory wpływ. Nazwa miała być również krótka, lotna i dobrze brzmiąca. Poza kreatywnym wykorzystaniem kartki i ołówka, lubimy bawić się słowem – cieszymy się, kiedy uda nam się coś ZAPPprojektować, nawet jeśli byliśmy przy tym mocno ZAPPpracowani.

Tym co nas wyróżniało wśród innych pracowni projektowych w Gdańsku, było niewątpliwie projektowanie zgodnie z BIM, w dużej mierze dzięki świetnemu oprogramowaniu firmy Autodesk – Revit Architecture.

To dawało nam ogromną przewagę, która w krótkim czasie stała się atutem.

KALENDARZ:

2010 rok to pierwsze wspólne zadanie. Zlecenie, polegające na koordynacji wielobranżowego projektu wnętrzamodernizacji Ratusz Głównego Miasta w Gdańsku. Zrealizowaliśmy je wiosną tego samego roku. Dzięki tak rozbudowanemu zleceniu szybko mogliśmy zweryfikować, że doświadczeni architekci + umiejętne zastosowanie BIM, może nam dać znaczącą przewagę nad biurami pracującymi w oparciu o tradycyjne oprogramowanie i tradycyjne podejście do zadania, projektu i ludzi.

Jesień 2010 roku to moment przełomowy w naszej działalności, dostaliśmy możliwość zaprojektowania wnętrz, wdrożenia i pokierowania realizacją od projektu po odbiór (deweloper BPI osiedle 4 Oceany). W ciągu niecałego roku musieliśmy zapanować nad 154 mieszkaniami, z których każde mogło być wykończone w jednym z dwóch standardów – a to nie koniec; w planach były kolejne trzy wieżowce.

W 2013 roku podjęliśmy decyzję o wygaszeniu marki ZAPP architekci a wiodącą działalność (projektowanie wnętrz) rozbudować o kompleksową obsługę wykańczania mieszkań „pod klucz”. Tak powstała marka ZAPP aranżacje. W tym celu połączyliśmy siły z wiodącą firmą wykonawczą Solaris, z którą realizowaliśmy wcześniej projekty m.in. dla osiedla 4 Oceany.

ZAPP aranżacje:

W obecnej chwili ZAPP aranżacje to trzech właścicieli (Bartosz BorowskiAdam GrzeszczakRyszard Orliński), pięcioosobowy zespół projektowo – logistyczny oraz sześć ekip wykonawczych, które wykańczają wnętrza mieszkań zgodnie z projektembudżetem i harmonogramem.

Od roku 2010 sukcesywnie powiększamy grono firm deweloperskich, które nam zaufały: m.in. ROBYG, PB Górski, BPI, Budimex, TS Invest i inni. 

JAK DZIAŁAMY

Od pierwszego spotkania - zgodnie z budżetem i harmonogramem.• W prosty i przejrzysty sposób przedstawiamy naszą firmę oraz naszą ofertę. Szczegółowo prezentujemy zalety naszego
sposobu pracy i benefitów z dostępnych trzech pakietów wykończenia wnętrz.

• Robimy wywiad – co jest dla Ciebie najważniejsze w nowym mieszkaniu – a następnie wspólnie ustalamy wszystkie składowe.

• Wyceniamy wykończenie Twojego mieszkania – na początek szacunkowo, ale indywidualnie.

• Jeżeli jest taka potrzeba, do wstępnego zaplanowania aranżacji mieszkania zapraszamy jednego z naszych architektów,
którzy zawsze są do dyspozycji.

• Przedstawiamy i omawiamy wzory umów.

• Pokazujemy czytelne zasady rozliczania się z poszczególnych etapów prac.

• Masz czas na spokojne przemyślenie sprawy i porównanie naszej oferty z konkurencją, aby móc świadomie podjąć
decyzję o dalszej współpracy.

 

• Zapraszamy do naszej pracowni na spotkanie aranżacyjne, na którym razem z naszym architektem decydujesz o wyborze
konkretnych elementów i materiałów wykończeniowych, tak aby zmieścić się w założonym budżecie. Pomożemy, doradzimy i podpowiemy!

• Przygotowujemy dla Ciebie wstępny projekt z kompletną (ryczałtową) wyceną prac aranżacyjnych.

• Teraz masz czas na zmiany oraz akceptację projektu oraz podpisanie umów.

 

 

• Realizujemy w Twoim imieniu wszystkie etapy związane z wykończeniem – od zamówienia materiałów aż po samo
posprzątanie gotowego do odbioru mieszkania.

• Prowadzimy stały i szczegółowy nadzór nad wszystkimi pracami. Jeżeli chcesz w tym uczestniczyć, zapraszamy Cię –
po wcześniejszym umówieniu się z nami.

• Odbiór mieszkania, na którym przekazujemy Tobie wykończone mieszkanie, zgodnie z założonym budżetem i harmonogramem.

 

 Nasz zespół


Adam Grzeszczak

Adam Grzeszczak

Współwłaścicel marki
ZAPP aranżacje

Adam Grzeszczak

Współwłaścicel marki
ZAPP aranżacje

Oaza spokoju i cierpliwości, mistrz organizacji. Dokładność i szczegółowość to jego drugie imię. Jak pod górkę – to tylko biegiem. Fan słodyczy i górskich biegów.
Bartosz Borowski

Bartosz Borowski

Współwłaścicel marki
ZAPP aranżacje

Bartosz Borowski

Współwłaścicel marki
ZAPP aranżacje

Perfekcjonista, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Chodząca encyklopedia produktów, nowinek i rozwiązań. Fan pizzy i gadżetów.
Ryszard Orliński

Ryszard Orliński

Współwłaścicel marki
ZAPP aranżacje

Ryszard Orliński

Współwłaścicel marki
ZAPP aranżacje

Logistyk, planista działań i pracy całej ekipy wykończeniowej. Zorganizuje wszystko „na wczoraj”. Wytrzymały jak przystało na mistrza karate. Fan sportu, zdrowej diety.
Daniela Pogorzelska

Daniela Pogorzelska

Architekt

Daniela Pogorzelska

Architekt

Komunikatywna, uwielbiana przez wszystkich klientów. Z profesjonalnym i emocjonalnym podejściem do projektowania. Fanka zdrowej żywności i podróży.
Marta Kwacz

Marta Kwacz

Architekt

Marta Kwacz

Architekt

Cierpliwa, empatyczna, szalenie dokładna. Zajmie się każdym w pełnym skupieniu.
Fanka Photoshop oraz projektowania i szycia torebek.
Aleksandra Beczek

Aleksandra Beczek

Project Manager

Aleksandra Beczek

Project Manager

Perfekcyjnie zorganizowana, pełna energii, która zaraża. W pełni skupiona na swoich zadaniach oraz celach. Fanka biegania oraz ciasta czekoladowego z buraków.
Adrianna Bonik

Adrianna Bonik

Architekt

Adrianna Bonik

Architekt

Konkretna, skuteczna, pewna swojego zdania. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, każda sytuacja to wyzwanie i zawsze je świetnie rozwiązuje. Fanka podróży i jedzenia.
Jolanta Lewandowicz

Jolanta Lewandowicz

Architekt

Jolanta Lewandowicz

Architekt

Oaza spokoju! Głowa pełna pomysłów - nie wyjdzie z pracy dopóki nie dokończy projektu. Całoroczna rowerzystka, która przystanki robi tylko przy cukierniach.
Twoje CV

Twoje CV

Stań się częścią ZAPP

Twoje CV

Stań się częścią ZAPP

Może to właśnie Ciebie szukamy! Wyślij do nas swoje CV!