Oferta inwestycyjna

Nieruchomości zawsze okazują się jedną z najlepszych opcji lokalizacji kapitału. Jeszcze lepiej, gdy w procesie przygotowywania nieruchomości, wzrasta jej wartość.

Tym się na co dzień zajmujemy!

Przygotowujemy lokale ze stanu deweloperskiego na gotowo pod wynajem. W porozumieniu z Tobą lub Twoją firmą zarządzającą wynajmem wykończymy mieszkanie, wyposażymy w meble ruchome, zabudowy i AGD aż po kieliszki i sztućce.

Dopasujemy indywidualnie standard wykończenia do inwestycji i lokalizacji, tak aby optymalnie wykorzystać walory każdego lokalu.

Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów, nasze mieszkania pracują bez przerw przez wiele lat i nie wymagają kosztownych remontów!

Dlaczego warto skorzystać z ZAPP?

Jesteśmy na rynku od 2010 roku i mamy w portfolio ponad 1000 realizacji na terenie Trójmiasta.

Kolokwialnie mówiąc – znamy się na tej robocie.

Znamy specyfikę tego regionu i … jesteśmy blisko.

W odróżnieniu od innych firm, jesteśmy w stanie bardzo szybko reagować na wszelkie reklamacje czy po prostu przyjechać z pomocą naszym klientom, gdy dzieje się coś w mieszkaniu.

Jest to szczególnie ważne przy wynajmie krótkoterminowym, gdzie każdy dzień awarii mieszkania powoduje wymierne straty.

Pozostałe powody są prozaiczne. Jesteśmy firmą, dajemy gwarancje na nasze prace, wystawiamy fakturę VAT, posiadamy ubezpieczenie, podpisujemy umowy na wykończenie, dotrzymujemy terminu realizacji jak i kwota za wykończenie jest niezmienna.

Zapraszamy do współpracy.

Jak oszacować koszt wykończenia?

Najprościej, prześlij rzut mieszkania na nasz adres mailowy biuro@zapparanzacje.pl z kilkoma słowami komentarza odnośnie Twoich oczekiwać – odeślemy indywidualną ofertę na jego wykończenie.

Jeżeli chcesz taką wycenę wykonać samodzielnie, możesz wykonać wycenę części budowlanej w naszej wyceniarce i …. Pomnożyć przez 2.

Aranżacja meblarska wraz z pełnym wyposażeniem, adekwatna do standardu wykończenia mieszkania kosztuje zazwyczaj tyle samo co aranżacja budowlana.

Skontaktuj się z nami