logo

PL/EN

Wycena

FORMULARZ WYCENY / PAKIETY WYKOŃCZEŃ

arrow

Pakiety wykończeń

Zapoznaj się z 1 z 3 pakietów dostosowanych do Twoich potrzeb

Pakiet 1

Pakiet dla osób ceniących czas oraz pieniądze, stawiających na jakość materiałów. W tym standardzie znajduje się wszystko to co najważniejsze – atrakcyjna i konkurencyjna cena, dobra jakość produktów znanych i cenionych producentów ze średniej i wysokiej półki. To rozsądny wybór.

STANDARD ZAPP to wymarzone mieszkanie, które zostało urządzone bez rezygnowania z potrzeb Klienta i jego wymagań przy niewygórowanych kosztach.

Efektem naszych bogatych doświadczeń jest katalog materiałów, o których wiemy na pewno, że sprawdzą się w aranżacjach, nawet dla wymagających Klientów.

 

katalog
Pakiet 2

Pakiet dla osób, które cenią materiały wysokiej jakości najlepszych producentów oraz ich wyselekcjonowane serie. W tym standardzie znalazło się wszystko to co najważniejsze – rozsądna cena, wysoka jakość produktów cenionych na rynku firm ze średniej i wysokiej półki wzbogacone o bardziej ekskluzywne serie.

STANDARD ZAPPLUS pozwala na wykończenie mieszkania przy użyciu wysokiej jakości materiałów, oferowanych przez znanych i cenionych producentów.

Sięgnęliśmy także po mniej znane na polskim rynku marki, które przekonały nas do siebie wysoką jakością produktów, długą gwarancją oraz atrakcyjnym wzornictwem.

katalog
Pakiet 3

Pakiet dla osób ceniących jakość połączoną z designem, szeroki wachlarz prestiżowych marek oraz wyjątkowych produktów. W tym standardzie znalazły się wyjątkowe zestawy materiałów wykończeniowych.

STANDARD ZAPPREMIUM daje pełną satysfakcję w wykończeniu mieszkania najbardziej wymagającym klientom. Można tu znaleźć zarówno ceramiczne dzieła sztuki rodem z Miśni, jak i dzieła polskich projektantów, tworzących wyrafinowane wzory dla firmy Marmorin.

Spośród materiałów o wyjątkowej estetyce, wybraliśmy te, które potwierdziły swoją wysoką jakość w trakcie tworzenia indywidualnych projektów wnętrz.

katalog

Poznaj koszt wykończenia swojego mieszkania

W pierwszej kolejności wypełnij fomularz


m2

loading