Wykończenie mieszkania pod klucz

Oferujemy naszym klientom wykończenie mieszkania w świetnej jakości i atrakcyjnej cenie.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, każde wykończone mieszkanie jest inne, zaprojektowane i wykonane zgodnie z Twoimi potrzebami oraz zaplanowanym budżetem.

Nasi Architekci oraz ekipy wykończeniowe razem współpracują od ponad 10 lat, aby prace przebiegały sprawnie, zapewniając jakość i krótki termin realizacji.

Na kolejnych stronach postaramy się wyjaśnić jak to się nam udaje!

Gotowe mieszkanie w 3 krokach!

Krok 1.

WSTEPNE SPOTKANIE i WYCENA

Poznajmy się.

Zapraszamy na wstępne, niezobowiązujące spotkanie. Wykonamy szacunkowa wycenę, omówimy budżet, zakres prac, umowy. Zobaczysz materiały wykończeniowe (większość posiadamy w naszym showroomie) i przykładowe aranżacje łazienek.

Szacunkowa wycenę możesz zrobić samodzielnie, korzystając z automatycznej wyceniarki. Możesz tez zadzwonić albo napisać e-mail – przygotujemy dla Ciebie darmowa, indywidualna ofertę.

Krok 2.

PROJEKT i UMOWA

Kiedy zdecydujesz się na współprace z nami, zaprosimy Cię na spotkanie z architektem. Wybrany dla Ciebie architekt będzie prowadził projekt i pilotował wykończenie Twojego mieszkania.

Podczas 3-godzinnego spotkania wspólnie wybierzecie rozwiązania i materiały, które znajda się w Twoim mieszkaniu.

Po spotkaniu przygotujemy projekt i indywidualna wycenę przyjętych rozwiązań i materiałów. Jest to etap, na którym możemy wprowadzić poprawki, aby dopasować się do Twoich potrzeb i budżetu.

Po wstępnej akceptacji rozwiązań i wyceny wykonujemy inwentaryzacje mieszkania. Po upewnieniu się, że wszelkie przyjęte rozwiązania są możliwe do wykonania, nanosimy poprawki w projekcie i jeśli to konieczne, aktualizujemy wycenę.

Jeżeli zarówno projekt, jak i wycena są zgodne z Twoimi oczekiwaniami, podpisujemy umowę na wykończenie mieszkania.

Od tej pory Ty zajmujesz się swoimi sprawami, a my Twoim mieszkaniem!

Krok 3.

REALIZACJA ARANZACJI

Kiedy Ty odpoczywasz, my pracujemy nad realizacja aranżacji Twojego mieszkania.

Zajmujemy się zamówieniami, logistyką, nadzorem i sprzątamy mieszkanie po pracach!

Zapraszamy do odwiedzenia mieszkania w trakcie prac, ale jeżeli masz ważniejsze sprawy – nie jest to konieczne. My wiemy co mamy robić i zaprosimy Cię na odbiór gotowego mieszkania!

Materiały wykończeniowe

Od ponad 10 lat współpracujemy z producentami materiałów wykończeniowych. Dla naszych klientów udało nam się wybrać takie, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dzięki hurtowym zamówieniom oferujemy lepsze warunki niz sklepy stacjonarne, dostarczając przy tym również pełny serwis i doradztwo. W ofercie mamy także materiały niedostępne w handlu detalicznym.

Nasi architekci szkolą się na bieżąco z nowości materiałowych czołowych producentów – dbamy o to, aby nasza oferta była zawsze aktualna. Doradzimy i zaproponujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb Twoich i Twojego mieszkania.

W bibliotece polecanych materiałów posiadamy ponad 10 000 pozycji – nasi architekci dopasują odpowiednie elementy do Twojego projektu.

Mamy dostęp do pełnej gamy produktów takich marek i producentów jak między innymi: Asilo, AXOR, Barlinek, Catalano, DRE, Duravit, Entra, Erkado, Geberit, Grohe, Hansgrohe, Imola, Kermi, Kludi, Koło, Limone, Pol-Skone, Porcelanosa, Porta, Purmo, Quickstep, Radaway, Ravak, Roca, Sanplast, Sanswiss, Terma, Villeroy&Boch, Zehnder, Zoya i wielu innych.

ZAPP

ZAPP to materiały renomowanych firm, które swoja jakością i funkcjonalnością z łatwością sprostają nawet bardzo wymagającym użytkownikom. Znajdziesz tutaj np. serie ceramiki firmy VILLEROY&BOCH, baterie HANSGROHE i GROHE czy podłogi QUICKSTEP.

ZAPP PLUS

Jeżeli sama jakość i funkcjonalność to dla Ciebie za mało, przygotowaliśmy elementy o niepowtarzalnym designie – produkty pod którymi podpisali się tacy projektanci jak np. Philippe Starck czy grupa Phoenix Design (np. ceramika firmy DURAVIT, baterie AXOR).

ZAPP PREMIUM

Tutaj forma i funkcja są nierozerwalnie połączone z technika. W ofercie mamy niezwykłe produkty, które podbijają świat – topowe toalety myjące, najnowsze rozwiązania baterii łazienkowych czy zestawów prysznicowych, ręcznie wykańczane drewniane podłogi i wiele więcej.

To nie wszystko

Materiały ze standardów można dowolnie mieszać. Podział służy jedynie do określenia budżetu – przy projektowaniu nie musisz się wiązać z żadnym ze standardów!

Dysponujemy także cała gama elementów dodatkowych, takich jak np. okładziny ścian – stara cegła, płyty betonowe, sztukaterie, płyty meblarskie, sufity podwieszane, zabudowy GK, grzejniki dekoracyjne oraz wiele, wiele innych.

Są to elementy które na co dzień wykonujemy w mieszkaniach naszych klientów, jednak ze względu na ciężką do przewidzenia ich ilość i wartość (bez przygotowania projektu), koszt takich prac nie jest uwzględniony w wycenie szacunkowej.

Budżet w 3 minuty

Koszt wykończenia mieszkania jest znacząca kwota w planowaniu budżetu zakupu i urządzania nowego mieszkania.

Bazując na naszym doświadczeniu, możesz w ciągu 3 minut samodzielnie określić koszt wykończenia swojego mieszkania, nawet jeśli dopiero planujesz jego zakup.

Przygotowaliśmy dla Ciebie automatyczna wyceniarkę wykończenia mieszkań.

Podając podstawowe parametry mieszkania (powierzchnia, liczba łazienek, liczba kondygnacji) otrzymujesz zupełnie darmowa – ale zawsze aktualna – szacunkową wycenę wykończenia.

Jeżeli nie chcesz wykonywać wyceny samodzielnie, zadzwoń do nas albo napisz na adres: biuro@zapparanzacje.pl, a wykonamy taka wycenę za darmo dla Ciebie.

Szacunkowy koszt wykończenia mieszkania znasz od samego początku.

Wycena podana jest w każdym z naszych trzech standardów. Każde mieszkanie projektujemy indywidualnie – standardy służą nam tylko do określenia budżetu i ułatwiają wybór materiałów podczas spotkania z architektem.

Co ważne – podczas projektowania możesz wybierać materiały ze wszystkich standardów!

Ostateczna wycena wykonywana jest każdorazowo indywidualnie – wyceniamy tylko te rozwiązania i materiały, które wybrałeś do swojego mieszkania.

Co zawiera wycena szacunkowa?

Szacunkowa wycena bazuje na naszym standardowym wykończeniu mieszkania. Zakres takiej usługi obejmuje kompletne wykończenie łazienki wraz ze wszelkimi materiałami oraz malowanie (w zależności od wybranego zakresu – także szpachlowanie) ścian i sufitów, montaż podłóg, drzwi wewnętrznych i listew przypodłogowych w pozostałych pomieszczeniach.

W cenie znajduje się także projekt aranżacji mieszkania wraz z doradztwem architekta, logistyka związana z zamówieniami i dostawami materiałów, nadzór nad pracami, sprzątanie po zakończeniu prac oraz gwarancja na wykonane prace.

Czego szacunkowa wycena nie obejmuje?

Szacunkowa wycena nie obejmuje tego, co trudno jest przewidzieć bez wykonania projektu, czyli między innymi:

zmian lokatorskich (wyburzeń i stawiania nowych ścian działowych), zmian instalacji wod.-kan., c.o., elektrycznych,
dodatkowych prac i materiałów dekoracyjnych – układania cegły ozdobnej, zabudów GK, sufitów podwieszanych,
mebli wykonywanych przez stolarzy na wymiar, zabudów kuchennych z AGD,
mebli ruchomych i dodatków,
doboru i montażu oświetlenia (żyrandole, kinkiety, itp.).

Wszystkie te elementy (nie występujące w wycenie szacunkowej) wykonujemy dla naszych klientów. Jednak, aby je rzetelnie wycenić, musimy dokładnie określić zakres prac i dobór materiałów, a to robimy na etapie projektu.

Skontaktuj się z nami