Salon z aneksem na wymiar - ile kosztuje urządzenie mieszkania pod klucz?

Ile kosztuje wykończenie mieszkania na wymiar?

Pytanie, ile kosztuje wykończenie mieszkania to prawdopodobnie jedna z najważniejszych kwestii, które rozpatrujemy przed podjęciem decyzji o aranżacji na wymiar. W ZAPP Aranżacje wiemy, jak ważne jest określenie dokładnego budżetu przed rozpoczęciem prac oraz późniejsza zgodność rzeczywistej ceny z tą wyznaczoną na początku. Nikt z nas nie lubi przecież niespodzianek w postaci nieplanowanych dodatkowych kosztów.

Wyceniarka ZAPP

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów udostępniliśmy wyceniarkę kosztów wykończenia mieszkania, która jest jedynym takim narzędziem na rynku.  Opracowaliśmy ją na podstawie wykonanych przez nas realizacji, dzięki czemu masz pewność, że wycena jest realna. Jak działa Wyceniarka? Podajesz metraż mieszkania i zaznaczasz kilka podstawowych informacji, takich jak liczba kondygnacji i łazienek oraz czy kuchnia jest wydzielona czy z aneksem. W rezultacie otrzymujesz odpowiedź na pytanie, ile kosztuje wykończenie Twojego mieszkania. Wycenę wykonujesz bez jakichkolwiek zobowiązań. Jeśli jesteś zainteresowany/a wykończeniem mieszkania przez nas, wykonujemy projekt i uzgadniamy z Tobą dokładny koszt w zależności od wybranego przez Ciebie pakietu. Po Twojej akceptacji i podpisaniu umowy, otrzymujesz gwarancję niezmienności ceny oraz dokładne terminy realizacji.

kuchnia na wymiar - ile kosztuje wykończenie mieszkania pod klucz?

Wybierz swój pakiet

Oferujemy trzy pakiety wykończenia mieszkania: ZAPP, ZAPP PLUS oraz ZAPP PREMIUM. Pakiet pierwszy obejmuje materiały renomowanych firm, które swoją jakością i funkcjonalnością sprostają każdemu wymagającemu klientowi. Drugi z nich zawiera dodatkowo elementy o niepowtarzalnym designie. W ostatnim z pakietów forma i funkcja łączą się z technologią. Proponujemy wyjątkowe produkty i najnowsze rozwiązania dla baterii łazienkowych czy zestawów prysznicowych, a także ręcznie wykańczane drewniane podłogi. Co ważne, materiały z poszczególnych standardów możesz dowolnie mieszać. Podział służy do określenia budżetu, jednak nie musisz sztywno trzymać się ram danego pakietu.

Dowiedz się, ile kosztuje wykończenie mieszkania, i nie daj się zaskoczyć

Koszt wykończenia mieszkania to niewątpliwie znacząca kwota w planowaniu budżetu na zakup i urządzenie nieruchomości. Bazując na naszym doświadczeniu, jesteś w stanie samodzielnie określić, ile kosztuje wykończenie mieszkania, które już posiadasz lub dopiero planujesz kupić. Jeśli masz pytania bądź chciałbyś/abyś, żebyśmy osobiście wykonali wycenę aranżacji Twojego mieszkania, skontaktuj się z nami!