Wykończenie łazienki Gdańsk – urządź się na wymiar

Wykończenie łazienki Gdańsk przez specjalistów z ZAPP Aranżacje to gwarancja zadowolenia przy każdorazowym użytkowaniu. Design i ergonomiczność mogą iść ze sobą w parze! Odpowiednia aranżacja mieszkania jest jednym z kroków ku temu, by stworzyć swój własny azyl. Twoje wnętrza mogą zarówno zachwycać wizualnie, jak i być w pełni funkcjonalne i ułatwiające codzienność. Jedno z pomieszczeń, dla których niezwykle ważny jest ten drugi aspekt, to właśnie łazienka.

Przestronna łazienka w mieszkaniu? To możliwe!

Przygotowując projekt aranżacji Twojego mieszkania, dbamy o każdy detal. Funkcjonalne wykończenie łazienki to dla nas szczególne zadanie, jako że bywa ona zazwyczaj najmniejszym pomieszczeniem w mieszkaniu. Istnieje jednak wiele sposobów na optyczne powiększenie wnętrza i stuprocentowe wykorzystanie jego możliwości.

Wykończenie łazienki Gdańsk -Przestronna łazienka z dużym lustrem wykończona na wymiar

 

Wykończenie łazienki Gdańsk – powiększymy Twoją przestrzeń

Jednym z najbardziej sprawdzonych pomysłów na optyczne powiększenie łazienki jest wykorzystanie jasnych kolorów. Nie od dziś wiadomo również, że przyjacielem optycznego złudzenia są lustra. Wiszące lustro powiększy wizualnie przestrzeń, a także doda wnętrzu głębi. Wykończenie łazienki Gdańsk to również możliwość wykorzystania trików takich jak odpowiednie rozmieszczenie oświetlenia. W mniejszych łazienkach warto rozmieścić światło w kilku źródłach dających możliwość włączania niezależnie od siebie. Świetnie sprawdzą się wbudowane w sufit oprawy oświetleniowe, a także oświetlenie kierunkowe w wybranych miejscach.

Wanna czy prysznic – co wybrać?

W mniejszych łazienkach bez wątpienia lepszym rozwiązaniem będzie prysznic, który zajmie zdecydowanie mniej miejsca niż wanna. W nieco większych łazienkach niezwykle atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnej kabiny jest prysznic typu walk in. Pojedyncza szyba doda wnętrzu minimalistycznego charakteru, a także uprości utrzymanie prysznica w czystości.

Wykorzystaj przestrzeń na 100%

Zwiększenie funkcjonalności nie tylko łazienki, ale również całego mieszkania tkwi w przemyślanym rozplanowaniu szafek i miejsc do przechowywania. Wykończenie łazienki Gdańsk to proces, w którym jest to szczególnie istotne. Nawet w najmniejszej łazience świetnie sprawdzi się zabudowa nad geberitem i pralką wykorzystująca przestrzeń pod sam sufit. Wtapiając się w otoczenie, szafka będzie w ten sposób mniej widoczna i nie przytłoczy swoją wielkością. Warto unikać pojedynczych, otwartych na pomieszczenie półek, które nie tylko będą trudniejsze w utrzymaniu czystości, ale także zaburzą efekt zorganizowanej przestrzeni.

Wykończenie łazienki Gdańsk - jasna łazienka na wymiar

 

Wykończenie łazienki Gdańsk z ZAPP Aranżacje

Z ZAPP Aranżacje wykończenie łazienki Gdańsk to gwarancja dopasowania się do Twoich potrzeb i upodobań. Rozwiązania, które proponujemy, w pełni wykorzystują możliwości, jakie daje Twoja przestrzeń. Optyczne powiększenie i przemyślana aranżacja wpłyną na codzienną przyjemność z użytkowania.

Już dziś możesz wycenić koszt remontu swojego mieszkania w wyceniarce na naszej stronie. 

Zachęcamy również do zapoznania się z portfolio naszych realizacji.